Δίπλο το δέμα μας σε αυτό βίντεο, με τον παραλλήπτη μας Κωνσταντίνο να παραλαμβάνει στην #Μυτιλήνη. Ο Κωναστνίνος επέλεξε για τον ίδιο μία #κατσούνα απο ξύλο Πρίνου ή αλλιώς πουρνάρι και μάλιστα χαράξαμε πάνω του το όνομα του (#Κωνσταντίνος)! Για τον πατέρα του επέλεξε ένα χειροποίητο κρητικό μπαστούνι – κατσούνα από ξύλο ροδιάς.
Μυτιλήνη | Η κατσούνα του Κωνσταντίνου & το Κρητικό δώρο στον πατέρα του !
![](https://katsounes.gr/wp-content/uploads/2022/03/XRONOLOGIO-OI-2-ODONTIATROI-TWN-LEPRWN-A-MEROS.00_23_40_25.Still003.jpg)