Ο κ Λάζαρος μόλις παρέλαβε τα δώρα του!!! Χειροποίητο κρητικό μπαστούνι και το Κυπαρισσί φούτερ του. Έτοιμος για εξορμήσεις από εδώ και πέρα… σου ευχόμαστε να την χαρείς!!!
Από Αθήνα με αγάπη!
![](https://katsounes.gr/wp-content/uploads/2022/01/ο-κυρ-λάζαρος.jpg)
katsounes.gr | Στηρίξου Πάνω Τους!
Ο κ Λάζαρος μόλις παρέλαβε τα δώρα του!!! Χειροποίητο κρητικό μπαστούνι και το Κυπαρισσί φούτερ του. Έτοιμος για εξορμήσεις από εδώ και πέρα… σου ευχόμαστε να την χαρείς!!!