Η φίλη μας η Κατερίνα πήρε την κατσούνα κι έφυγε για εξερεύνηση στην όμορφη #Κρήτη μας! σου ευχόμαστε να ανακαλύψεις χιλιάδες ακόμα όμορφες τοποθεσίες
Η Κατερίνα μας έστειλε της φωτογραφίες της, από την πρώτη της βόλτα με την κατσούνα!
![](https://katsounes.gr/wp-content/uploads/2021/11/250320710_4409435589141100_4073624063860859206_n.png)
katsounes.gr | Στηρίξου Πάνω Τους!
Η φίλη μας η Κατερίνα πήρε την κατσούνα κι έφυγε για εξερεύνηση στην όμορφη #Κρήτη μας! σου ευχόμαστε να ανακαλύψεις χιλιάδες ακόμα όμορφες τοποθεσίες