Ακόμα ένας παραλήπτης μας μοιράζεται μαζί μας τη φωτογραφία του…. Ευχαριστούμε Dimitris Partheno για την υπέροχη φωτογραφία σου!!! Σου ευχόμαστε να την χαρείς!!! Καλο περπάτητη!!!
Μόλις παρέλαβε στην Έδεσσα ο Δημήτρης
![](https://katsounes.gr/wp-content/uploads/2021/03/149277698_3644056349012365_5843814845778531689_n.jpg)
katsounes.gr | Στηρίξου Πάνω Τους!
Ακόμα ένας παραλήπτης μας μοιράζεται μαζί μας τη φωτογραφία του…. Ευχαριστούμε Dimitris Partheno για την υπέροχη φωτογραφία σου!!! Σου ευχόμαστε να την χαρείς!!! Καλο περπάτητη!!!